акцІя ВІД uberdrive
"Кохана, я в бар!"
РЕЗУЛЬТАТИ АКЦІї
Вітаємо щасливчиків!:)
Дякуємо всім за участь і представляємо наших переможців!
Дорогі водії, які виграли купони! Менеджер зв'яжеться з вами і розповість докладніше про них!
Цікаво, а що за акція?
Друзі, якщо морем не пахне і не чути шум прибою, значить ... відпустка все ще не настала! Але через тиждень вже середина літа! Ви багато працюєте, з цієї нагоди ми запускаємо акцію "Кохана, я в бар!". Дуже хочемо, щоб ви взяли участь, виграли головний приз і круто відпочили. А, можливо, ще й отримали додаткові подарунки! Які? Думаємо, ви вже здогадуєтеся :)
А ну, підтвердіть мої здогади!
ГОЛОВНИЙ ПРИЗ
від UDRIVE
Наш головний переможець виграє похід в бар "Beer&Blues" (вулиця 600-річчя, 60) 15 липня на перегляд фіналу Чемпіонату світу з футболу 2018 з депозитом столу 500 гривень! Переможець, захопи гарний настрій та парочку близьких друзів :)
ГОЛОВНИЙ ПРИЗ
від UDRIVE
Наш головний переможець виграє похід в бар "Beer&Blues" (вулиця 600-річчя, 60) 15 липня на перегляд фіналу Чемпіонату світу з футболу 2018 з депозитом столу 500 гривень! Переможець, захопи гарний настрій та парочку близьких друзів :)
Так що ж потрібно зробити?
Умови прості!
За 4 дні (9.07-12.07 включно) потрібно виконати мінімум 20 поїздок і ви автоматично стаєте учасником розіграшу.
20 ПОЇЗДОК
- Виконайте 20 поїздок, щоб потрапити в рандом - список для розіграшу головного призу! Переможець отримує похід з друзями в бар на ЧС 2018. А 5 наступних переможців отримають купони на розваги та дозвілля.
Все просто!
Все що потрібно - залишатися на лінії протягом 4-х будніх днів. Не забувайте робити мінімум 1 поїздку в день! Здійснюйте поїздки, збільшуйте шанси на перемогу, адже ви заслужили цей приз!
20 поїздок
Всього потрібно виконати, щоб стати учасником розіграшу перегляду ЧС 2018 у барі з друзями.
4 дні
Старт акції в понеділок 9 липня - фініш в четвер, 12 липня. Результати акції 13 липня в п'ятницю.
6 призів
5 купонів на розваги та дозвілля та головний приз - похід в бар з друзями!
А що потрібно зробити, щоб стати учасником?
Всього-то бути водієм UBERDRIVE, залишити заявку на цій сторінці і виконати базову умову - 20 поїздок за 4 дні (з 9.07-12.07)
А що це за головний приз? Можна докладніше?
Головний приз - похід в бар на перегляд ЧС з футболу 2018. Вас чекатиме оплачений стіл на 500 гривень на 4-х людей. Ви зможете взяти більше, але попередньо потрібно буде уточнити кількість вільних місць у адміністратора ресторану. Все, що буде замовлено понад 500 гривень необхідно буде сплатити самостійно.
Що таке рандом?
Рандом - це список учасників, які виконали умови акції. Переможець зі списку генерується випадковим чином за допомогою сервісу random.org
Умови - простенькі, а шанси величенькі :)
Залишайте заявку на участь вже зараз! Випробуйте удачу! Відмінний вечір в компанії кращих друзів, легендарних футбольних матчів і смачного пива ВЖЕ ЧЕКАЄ ВАС!
Бажаємо успіхів!