акцІя ВІД uberdrive
"Кохана, я в бар!"
результати акціІ
Вітаємо щасливчикі! :)
Всім дякуємо за участь та вітаємо переможців!
Цікаво, а що за акція?
Друзі, якщо морем не пахне і не чути шум прибою, значить ... відпустка все ще не настала! Але через тиждень вже середина літа! Ви багато працюєте, з цієї нагоди ми запускаємо акцію "Кохана, я в бар!". Дуже хочемо, щоб ви взяли участь, виграли головний приз і круто відпочили. А, можливо, ще й отримали додаткові подарунки! Які? Думаємо, ви вже здогадуєтеся :)
А ну, підтвердіть мої здогади!
ГОЛОВНИЙ ПРИЗ
від UDRIVE
Наш головний переможець виграє похід в бар "FUNCLUB" (вул. Джерельна 18) 15 липня на перегляд фіналу Чемпіонату світу з футболу 2018 з депозитом столу 500 гривень! Переможець, захопи гарний настрій та парочку близьких друзів :)
ГОЛОВНИЙ ПРИЗ
від UDRIVE
Наш головний переможець виграє похід в бар "FUNCLUB" (вул. Джерельна 18) 15 липня на перегляд фіналу Чемпіонату світу з футболу 2018 з депозитом столу 500 гривень! Переможець, захопи гарний настрій та парочку близьких друзів :)
Так що ж потрібно зробити?
Умови прості!
За 4 дні (9.07-12.07 включно) потрібно виконати мінімум 20 поїздок і ви автоматично стаєте учасником розіграшу.
20 ПОЇЗДОК
- Виконайте 20 поїздок, щоб потрапити в рандом - список для розіграшу головного призу! Переможець отримує похід з друзями в бар на ЧС 2018
40 ПОЇЗДОК
- Виконайте 40 поїздок і ви потрапите в рандом на розіграш походу в бар на ЧС 2018 ДВІЧІ!
Шанс на перемогу збільшитися в 2 рази!

- Виконавши 40 поїздок ви також потрапляєте в розіграш карти в Sportlife на місяць!
60 ПОЇЗДОК
—- Виконайте 60 поїздок і ви потрапите в рандом на розіграш походу в бар на ЧС 2018 ТРИЧІ! Шанс на перемогу збільшитися в 3 рази!

- Виконавши 60 (і більше) поїздок ви також потрапляєте в розіграш 10 літрів палива WOG!
Все просто!
Все що потрібно - залишатися на лінії на протязі 4-х будніх днів. Не забувайте робити мінімум 1 поїздку в день! Здійснюйте поїздки, збільшуйте шанси на перемогу, адже ви заслужили цей приз!
20 поїздок
Всього потрібно виконати, щоб стати учасником розіграшу перегляду ЧС 2018 у барі з друзями.
4 дні
Старт акції в понеділок 9 липня - фініш в четвер, 12 липня. Результати акції 13 липня в п'ятницю.
3 приза
Збільшуючи кількість поїздок, ви - збільшуєте шанс на перемогу, а ще отримуєте можливість виграти додаткові призи!
А що потрібно зробити, щоб стати учасником?
Всього-то бути водієм UBERDRIVE, залишити заявку на цій сторінці і виконати базову умову - 20 поїздок за 4 дні (з 9.07-12.07)
А що це за головний приз? Можна докладніше?
Головний приз - похід в бар на перегляд ЧС з футболу 2018. Вас чекатиме оплачений стіл на 500 гривень на 4-х людей. Ви зможете взяти більше, але попередньо потрібно буде уточнити кількість вільних місць у адміністратора ресторану. Все, що буде замовлено понад 500 гривень необхідно буде сплатити самостійно.
А якщо я зроблю більше 20 поїздок?
Зробивши 40 поїздок - ви потрапите в рандом двічі, а значить - шанси також збільшуються в 2 рази. А ще, ви станете учасником окремого розіграшу карти на місяць в SportLife. Виконавши 60 поїздок, ви потрапите в рандом три рази і станете учасником розіграшу 10 літрів палива WOG. Виконавши 80 поїздок і більше - потрапляєте в рандом 4 рази і також станете учасником розіграшу палива.
Що таке рандом? Я можу отримати обидва призи, якщо виконаю 40 або 60 поїздок?
Рандом - це список учасників, які виконали умови акції. Переможець зі списку генерується випадковим чином за допомогою сервісу random.org Так, ви зможете виграти і перегляд ЧС 2018 і карту в спортклуб, якщо виконаєте 40+ поїздок. А також, перегляд ЧС 2018 і 10 літрів палива, якщо виконаєте 60+ поїздок. Виграти всі три призи неможливо.
Умови - простенькі, а шанси величенькі :)
Залишайте заявку на участь вже зараз! Випробуйте удачу! Відмінний вечір в компанії кращих друзів, легендарних футбольних матчів і смачного пива ВЖЕ ЧЕКАЄ ВАС!
Бажаємо успіхів!