ЗІРКОВА ПРОГРАМА UBER
З 13.11.2018 комісія UBER у Вінниці знижена!
Чим більше поїздок робите - тим нижче % комісії
Як працює "Зіркова програма"
З 13 листопада UBER запустив нову акцію. "Зоряна програма" - це зниження комісії до 4% в залежності від кількості поїздок за попередній 4-х тижневий період.
Базова комісія UBER 19%
Найближчі 4 тижні з 13.11 і до 10.12 робіть від 50 поїздок, щоб зменшити % комісії
Після першого 4-х тижневого періоду ваш статус оновиться до одного з нижче описаних на наступні 4 тижні
Статуси "Зіркової програми"
Кожні 4 тижні статус вашої програми буде змінюватися в залежності від кількості зроблених поїздок. Чим вище статус - тим менше % комісії та вище дохід!
Стандартний 19%
Зберігайте статус активного водія. Комісія 19% від усіх поїздок
срібний 14%
Здійснюйте 50+ поїздок протягом 4-х тижнів. По закінченню 4-х тижнів ви отримуєте статус "срібний" і комісія 14% від усіх поїздок
золотий 9%
Здійснюйте 100+ поїздок протягом 4-х тижнів. По закінченню 4-х тижнів ви отримуєте статус "золотий" і комісія 9% від усіх поїздок
діамантовий 4%
Здійснюйте 300+ поїздок протягом 4-х тижнів. По закінченню 4-х тижнів ви отримуєте статус "діамантовий" і комісія 4% від усіх поїздок
Обов'язкова умова для ВСІХ: Зберігайте показники: не менше 60% прийнятих замовлень і не більше 15% скасованих. Пасажирські скасування не вважаються.

ВАЖЛИВО! Щотижня UBER переглядає відсоток прийнятих і скасованих замовлень, і якщо протягом поточного тижня ці показники не будуть дотримані, то з наступного тижня до поїздок буде застосовуватися стандартна комісія - 19%. Щоб відновити свій статус, набутий за 4-х тижневий період, необхідно завершити тиждень з показниками не менше 60% прийнятих замовлень і не більше 15% скасованих поїздок (тиждень з 4:00 понеділка по 4:00 наступного понеділка).
В який період діє ця акція?
З 13 листопада 2018 до 01 січня 2019
Який статус у мене зараз?
Перевірити поточний статус можна за даними останньої поїздки в водійському додатку (див. Приклади нижче).
Я хочу змінити свій статус, як це зробити?
4-х тижневий період вже стартував. З 13 листопада і до 10 грудня (28 днів) ви можете здійснювати задумане кількість поїздок (50+, 100+ або 300+). По закінченню цього терміну UBER змінить статус на наступні 4 тижні у відповідності з кількістю поїздок.
А якщо з 4-х тижнів я буду їздити тільки 3 або 2 тижні, або навіть всього 1?
UBER вважатиме загальну кількість поїздок за цей період і не важливо протягом скількох тижнів ви були активні.
Додаткові умови є?
Так! Найважливіше для вас зберігати хороші показники. Не менш 60% прийнятих замовлень і не більше 15% скасованих. Поїздки, які скасовують пасажири не вважаються. Здійснюйте більше поїздок і заробляйте більше!

Щотижня UBER переглядає відсоток прийнятих і скасованих замовлень, і якщо протягом поточного тижня ці показники не будуть дотримані, то з наступного тижня до поїздок буде застосовуватися стандартна комісія - 19%. Щоб відновити свій статус, набутий за 4-х тижневий період, необхідно завершити тиждень з показниками не менше 60% прийнятих замовлень і не більше 15% скасованих поїздок (тиждень з 4:00 понеділка по 4:00 наступного понеділка).
А якщо я поїду працювати в інше місто?
Ця акція працює в Дніпрі, Вінниці, Запоріжжі та Харкові. Якщо ви здійснюєте поїздки в іншому місті - програма автоматично змінює умови, які прописані для цього міста. Якщо в місті програма не дійсна - комісія 25%.
Нічого не зрозумів все одно, що робити?
Залишайте ваші контакти в кінці цієї сторінки, ми зателефонуємо вам і ви зможете задати нам всі питання, які залишилися!
Як перевірити поточний % комісії?
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
Залишайте ваші контакти, якщо залишилися питання. А поки, починайте здійснювати поїздки, адже ви вже зараз можете заробляти БІЛЬШЕ!